Dashboard School Grades


IBANDA DISTRICT LOCAL GOVERNMENT

Primary Education Performance Assessment System

Teachers Schools Report


NO SchoolName Teacher Names Year More
1 RUSHANGO MOTHER CARE ARINAITWE AMOS. 2024
Class Subject
P1 Literacy
P2 Literacy
P3 Literacy
P1 Religious Education
2 RUSHANGO MOTHER CARE MUGISHA LAWRENCE. 2024
Class Subject
P3 English
P2 English
P1 English
P3 Literacy
3 RUSHANGO MOTHER CARE TUMUSIIME JOHN PATRICK 2024
Class Subject
P5 Mathematics
P4 Mathematics
P3 Mathematics
P4 Religious Education
4 RUSHANGO MOTHER CARE MUGABO CLEVER. 2024
Class Subject
P4 Social Studies
P7 Social Studies
P6 Social Studies
P7 Religious Education
5 Mabona C.O.U Natwongyera Regina 2024
Class Subject
P6 Science
P7 Literacy
6 KATARYEBA MEMORIAL NDAYISENGA DICKSON 2024
Class Subject
P4 Mathematics
P3 Mathematics
7 KATARYEBA MEMORIAL KWIJUKA DANIEL 2024
Class Subject
P6 Social Studies
P7 Social Studies
P5 Social Studies
8 KATARYEBA MEMORIAL TUGUME JOHN 2024
Class Subject
P4 Science
P3 English
P4 Social Studies
P3 Literacy
9 KATARYEBA MEMORIAL ARUHO ROBERT 2024
Class Subject
P6 English
P7 English
P5 English
P4 English
10 KATARYEBA MEMORIAL TURINAWE MELLON 2024
Class Subject
P2 Literacy
P1 Runyankole Rukiga
P2 Mathematics
11 KATARYEBA MEMORIAL KATSIGAZI ANTHONY 2024
Class Subject
P5 Science
P6 Science
P7 Science
12 TAM UNITED Akankunda Immaculate 2024
Class Subject
P2 Mathematics
P3 Mathematics
P4 Social Studies
P3 Runyankole Rukiga
13 TAM UNITED Ariganyira Adriano 2024
Class Subject
P7 Social Studies
P5 Social Studies
P6 Social Studies
P7 Religious Education
14 TAM UNITED Kyarisiima Medius 2024
Class Subject
P1 Mathematics
P2 Literacy
P1 Religious Education
P1 Runyankole Rukiga
15 TAM UNITED Aturinde Gilbert 2024
Class Subject
P5 Science
P4 Science
P3 Literacy
P3 Religious Education
16 TAM UNITED Mugabe Visensio 2024
Class Subject
P7 English
P6 English
P4 English
P5 English
17 TAM UNITED Ainomugisha Vodius 2024
Class Subject
P4 Mathematics
P7 Science
P6 Science
18 ISHONGORORO PARENTAL CARE Tumuhurire Jotham Tindyebwa 2024
Class Subject
P7 English
19 Muziza kunihira moureen 2024
Class Subject
P3 Mathematics
20 LIFE SONG MIRACLES Bainomugisha Chrispus 2024
Class Subject
P5 English
P6 Social Studies
21 LIFE SONG MIRACLES Tayebwa Laban 2024
Class Subject
P6 Mathematics
22 LIFE SONG MIRACLES Karamura Nibert 2024
Class Subject
P4 Science
23 LIFE SONG MIRACLES Friday Augustine 2024
Class Subject
P3 Mathematics
24 LIFE SONG MIRACLES Kasande Annet 2024
Class Subject
P2 Literacy
25 LIFE SONG MIRACLES Ninsiima Immaculate 2024
Class Subject
P1 Religious Education
26 KINANIRA PARENTS Akampurira Richard 2024
Class Subject
P6 English
27 Kyengando I mpirirwe moses 2024
Class Subject
P5 Mathematics
P3 Runyankole Rukiga
P7 Science
P6 Science
28 IMS RAMAH ATWONGYERE BRIAN 2024
Class Subject
P7 English
29 MAJESTY JUNIOR musinguzi venansious 2024
Class Subject
P1 Runyankole Rukiga
P2 Literacy
P7 Literacy
30 CENTRAL VALLEY Atukundire Barnabas 2024
Class Subject
P7 Social Studies
31 ST PAUL IGORORA Micheal Ndyamuhaki 2024
Class Subject
P7 Social Studies
P6 Social Studies
P5 Religious Education
P4 Religious Education
32 BWERA MORDERN Mpangare Gatrude 2024
Class Subject
P2 Mathematics
33 EXODUS BRIGHT ODEL Kagwisagye Allen 2024
Class Subject
P2 Runyankole Rukiga
34 EXODUS BRIGHT ODEL Kwesiga Fredrick 2024
Class Subject
P5 English
P7 English
P5 Social Studies
35 KAREMERA MEMORIAL BIGABWAMUKAMA NORBERT 2024
Class Subject
P4 Science
P4 Mathematics
P4 Social Studies
P3 Mathematics
P4 Religious Education
36 KAREMERA MEMORIAL KATUSIIME PROVENCE 2024
Class Subject
P4 English
P3 Runyankole Rukiga
P4 Religious Education
P3 Literacy
37 KIBURARA UNITY Tumuhimbise Vicent. 2024
Class Subject
P4 Mathematics
P3 Mathematics
P4 Social Studies
P4 Religious Education
38 KIBURARA UNITY Owunkuda Rebecca 2024
Class Subject
P2 Mathematics
P2 Literacy
P1 Literacy
P1 Mathematics
39 KIBURARA UNITY Mworozi Benjamin 2024
Class Subject
P2 English
P2 Runyankole Rukiga
P1 Runyankole Rukiga
P2 Religious Education
P1 English
P1 Religious Education
40 KIBURARA UNITY Tumuramye Denis 2024
Class Subject
P5 Science
P3 Runyankole Rukiga
P3 Literacy
P3 Religious Education
41 ST ANN MARY KAFUNJO ATUHAIRE INID 2024
Class Subject
P1 Runyankole Rukiga
P2 Runyankole Rukiga
42 KIBURARA UNITY Mutebezi Adonia 2024
Class Subject
P5 Mathematics
P3 English
P4 Science
43 KIBURARA UNITY Mutana Francis 2024
Class Subject
P7 Mathematics
P6 Mathematics
P4 English
44 KINANIRA PARENTS Mwesigye James 2024
Class Subject
P4 Science
45 ALLIED JUNIOR Kyomugasho Agnes 2024
Class Subject
P3 Runyankole Rukiga
P2 Runyankole Rukiga
P2 Religious Education
P1 Mathematics
P1 Literacy
P1 Runyankole Rukiga
46 ALLIED JUNIOR Kihembo Privas 2024
Class Subject
P3 Mathematics
P3 English
P3 Religious Education
P3 Literacy
P1 English
P1 Religious Education
47 ALLIED JUNIOR Nyakato MariaGorret 2024
Class Subject
P2 Mathematics
P2 Literacy
P1 English
48 GOOD HOPE JUNIOR SIGIRIRA Tr. Mandela Justus 2024
Class Subject
P4 Science
P3 Literacy
49 SUMMER HILLS Turyasima Javira 2024
Class Subject
P2 Mathematics
P2 Literacy
P1 Mathematics
P1 Religious Education
P2 Religious Education
P1 Literacy
P1 Physical Education
50 SUMMER HILLS Tumusiime Denis 2024
Class Subject
P2 English
P2 Runyankole Rukiga
P1 English
P1 Runyankole Rukiga
P2 Physical Education
51 SUMMER HILLS Waswa Mark 2024
Class Subject
P5 Social Studies
P5 English
P7 Social Studies
P7 English
P6 English
P6 Social Studies
52 SUMMER HILLS Aryomwinguru Disan 2024
Class Subject
P5 Mathematics
P6 Social Studies
53 SUMMER HILLS Akatuhumuza Samson 2024
Class Subject
P3 English
P3 Runyankole Rukiga
P3 Religious Education
P3 Physical Education
P4 Social Studies
P4 English
54 SUMMER HILLS Gumisiriza Benon 2024
Class Subject
P7 Mathematics
P6 Mathematics
55 IRIMYA INTEGRATED Asingwire Apophia 2024
Class Subject
P2 Runyankole Rukiga
P1 Runyankole Rukiga
P1 Literacy
P2 Literacy
P3 Literacy
P7 Literacy
P6 Mathematics
P1 Religious Education
56 IRIMYA INTEGRATED Alisingura Justin 2024
Class Subject
P1 English
P4 English
P3 English
P1 Literacy
57 IRIMYA INTEGRATED Mutebbwa Jonath 2024
Class Subject
P5 English
P6 English
P2 English
P3 Literacy
58 IRIMYA INTEGRATED Tumuhairwe Brazio 2024
Class Subject
P4 Mathematics
P1 Mathematics
P6 Mathematics
P5 Mathematics
P2 Literacy
59 IRIMYA INTEGRATED Mubangizi Godfrey 2024
Class Subject
P3 Mathematics
P4 Social Studies
P3 Religious Education
P5 Social Studies
P2 Mathematics
60 KIGUNGA PROGRESSIVE KASHEMEIRE MOREEN 2024
Class Subject
P1 Religious Education
61 KIGUNGA PROGRESSIVE ATUSASIRE MARIOUS 2024
Class Subject
P2 Runyankole Rukiga
62 KIGUNGA PROGRESSIVE MAGYEZI HERBERT 2024
Class Subject
P3 Literacy
63 KIGUNGA PROGRESSIVE KARUHANGA VALERIAN 2024
Class Subject
P7 English
64 KIGUNGA PROGRESSIVE ATWINE PAUL 2024
Class Subject
P4 Science
65 KIGUNGA PROGRESSIVE AIMUKAMA RONALD 2024
Class Subject
P6 Social Studies
66 KIGUNGA PROGRESSIVE KAGUHANGRIRE PROTASE 2024
Class Subject
P5 Mathematics
67 KAREMERA MEMORIAL KAMUSIIME EVELYNE 2024
Class Subject
P2 Religious Education
P2 Mathematics
P2 English
P1 Mathematics
P1 Religious Education
P1 English
68 IMS RAMAH MUSHABE INNOCENT 2024
Class Subject
P5 Mathematics
P1 English
P3 Runyankole Rukiga
P4 Social Studies
69 KAREMERA MEMORIAL KANSIIME IMMACULATE 2024
Class Subject
P1 Literacy
P2 Literacy
P1 Runyankole Rukiga
P2 Runyankole Rukiga
70 KAREMERA MEMORIAL KATURAMU DIDAS 2024
Class Subject
P7 Mathematics
P5 Mathematics
P6 Mathematics
P1 English
71 ST PAUL IGORORA Namukasa Midragi 2024
Class Subject
P3 Runyankole Rukiga
72 ST TIMOTHY TAYINEBWOBA PENEHA 2024
Class Subject
P7 Science
73 GODS GRACE Alex Muhumuza 2024
Class Subject
P5 Social Studies
P5 Religious Education
P4 Social Studies
P4 Religious Education
P3 Religious Education
74 GOOD HOPE NYAKABUNGO Natukunda Olive 2024
Class Subject
P4 Science
P3 English
P3 Religious Education
P3 Runyankole Rukiga
75 GOOD HOPE NYAKABUNGO Kwoshaba Saviour 2024
Class Subject
P2 Mathematics
P2 English
P2 Literacy
P2 Religious Education
76 VICTORIOUS NAYAMBA AMON 2024
Class Subject
P5 Social Studies
77 GOOD HOPE NYAKABUNGO Gumoshabe Annita 2024
Class Subject
P1 Literacy
P1 English
P1 Religious Education
P1 Mathematics
78 VICTORIOUS KATUNGYE DEOGRATIAS 2024
Class Subject
P7 Science
79 VICTORIOUS AKATUKUNDA CHARITY 2024
Class Subject
P6 Mathematics
P7 Literacy
80 GOOD HOPE NYAKABUNGO Arinda Penlope 2024
Class Subject
P4 Social Studies
P4 Religious Education
P3 Literacy
P3 Mathematics
81 RUSHANGO MOTHER CARE BYAMUGISHA NARIS 2024
Class Subject
P3 English
P2 English
P4 English
P5 English
82 ST PAUL IGORORA Ainembabazi Christine 2024
Class Subject
P2 Literacy
P2 English
P1 Mathematics
P1 Religious Education
P2 Runyankole Rukiga
83 ST PAUL IGORORA Kapaska Agatha 2024
Class Subject
P1 Literacy
P1 English
P1 Runyankole Rukiga
P2 Mathematics
P2 Runyankole Rukiga
84 ST PAUL IGORORA Turyahebwa Benard 2024
Class Subject
P7 English
P6 English
P5 English
85 ST PAUL IGORORA Nagaba Gibon 2024
Class Subject
P5 Mathematics
P4 Mathematics
P3 English
86 ST PAUL IGORORA Karugaba Elias 2024
Class Subject
P7 Science
P6 Science
P4 Religious Education
87 ST PAUL IGORORA Katuhimbise Justine 2024
Class Subject
P2 Literacy
P2 Runyankole Rukiga
P1 Religious Education
88 ST PAUL IGORORA Ahereza Deogratius 2024
Class Subject
P5 Social Studies
P4 Social Studies
89 ST PAUL IGORORA Mugabe Fredrick 2024
Class Subject
P7 Social Studies
P6 Social Studies
P5 Social Studies
90 ST PAUL IGORORA Kiiza Allan 2024
Class Subject
P7 Science
P6 Science
P5 Science
91 KAFUNJO C.O.U Primary School Kihembo Benadette 2024
Class Subject
P7 English
P6 Science
P7 Science
P5 Science
92 KAFUNJO C.O.U Primary School Tusingire Andrew 2024
Class Subject
P4 Social Studies
P4 Science
P2 Mathematics
P3 Literacy
P4 Religious Education
93 KAFUNJO C.O.U Primary School Kyoshabire Praise 2024
Class Subject
P2 English
P2 Religious Education
P1 Mathematics
P1 English
P1 Literacy
P2 Mathematics
94 KAFUNJO C.O.U Primary School Naboneka Olivia 2024
Class Subject
P5 Mathematics
P4 English
P3 Mathematics
P3 English
P4 Mathematics
95 BLESSED VILLA Tindimwebwa yakobo 2024
Class Subject
P7 Social Studies
96 BLESSED VILLA Atuhaire Oscar 2024
Class Subject
P6 Science
97 BLESSED VILLA Agaba Edward 2024
Class Subject
P3 Mathematics
98 BLESSED VILLA Akankwasa Suzan 2024
Class Subject
P1 Mathematics
99 BLESSED VILLA Kyarimpa Justine 2024
Class Subject
P2 English
100 BLESSED VILLA Mukundane Gloria 2024
Class Subject
P5 Science
101 BLESSED VILLA Turyahabwe Jonan 2024
Class Subject
P4 Mathematics
102 BLESSED VILLA Kyahangirwe Edita 2024
Class Subject
P1 Literacy
103 ST PAUL IGORORA Atukundire Gilbert 2024
Class Subject
P4 Science
P3 Literacy
104 ST PAUL IGORORA Ayebaza Peruth 2024
Class Subject
P1 Literacy
P1 Mathematics
P1 Runyankole Rukiga
P2 Religious Education
P2 English
105 ST PAUL IGORORA Katwesigye Emmanuel 2024
Class Subject
P5 Science
P4 Science
P6 Religious Education
106 ST PAUL IGORORA Atwiine Julius 2024
Class Subject
P7 Mathematics
P6 Mathematics
P4 Religious Education
107 ST PAUL IGORORA Tweyanze Stephen 2024
Class Subject
P7 English
P6 English
P5 English
108 ST PAUL IGORORA Nyongyera Elias 2024
Class Subject
P3 English
P4 English
P3 Runyankole Rukiga
109 ST PAUL IGORORA Kwesigabo Milton Benon 2024
Class Subject
P7 Mathematics
110 GOOD HOPE NYAKABUNGO Muhwezi Nicholas 2024
Class Subject
P4 English
P7 English
P6 English
111 KAFUNJO C.O.U Primary School Ngabirano Rossette 2024
Class Subject
P6 English
P1 Literacy
P1 Runyankole Rukiga
112 KASHOZI COU Byaruhanga David 2024
Class Subject
P7 Literacy
113 KASHOZI PREPARATORY Matsiko Amstrong 2024
Class Subject
P6 Mathematics
114 KASHOZI PREPARATORY Muhame Christopher 2024
Class Subject
P3 English
115 KASHOZI PREPARATORY BESiGYE DIDAS 2024
Class Subject
P5 Social Studies
116 KINANIRA PARENTS Mugisha Felix 2024
Class Subject
P6 Mathematics
P5 Mathematics
P3 Runyankole Rukiga
117 KINANIRA PARENTS Harerimaana Emmanuel 2024
Class Subject
P7 Mathematics
P4 Mathematics
118 KAREMERA MEMORIAL KASANDE MIDRED 2024
Class Subject
P7 Science
P6 Science
P5 Science
119 KAREMERA MEMORIAL NATUKUNDA COSTANCE 2024
Class Subject
P7 English
P6 English
P5 English
120 MIRACLE JUNIOR byarugaba david 2024
Class Subject
P5 Social Studies
P7 Physical Education
121 KAREMERA MEMORIAL KAHANGI BEDSON 2024
Class Subject
P7 Social Studies
P5 Social Studies
P6 Social Studies
122 GOOD HOPE NYAKABUNGO Ndungu Zalimon 2024
Class Subject
P5 Science
P6 Science
P7 Science
123 GOOD HOPE NYAKABUNGO Twagizamahoro Faustin 2024
Class Subject
P7 Social Studies
P6 Social Studies
P5 Social Studies
P7 Religious Education
P6 Religious Education
P5 Religious Education
124 KASHEBEYA SDA NUWAHEREZA ISAAC 2024
Class Subject
P7 English
P6 English
P5 English
125 GOOD HOPE NYAKABUNGO Kyakwera Robina 2024
Class Subject
P5 Mathematics
P6 Mathematics
P4 Mathematics
126 KASHEBEYA SDA NINSIIMA ENOCK 2024
Class Subject
P7 Mathematics
P6 Mathematics
127 KIBURARA UNITY Namanya Emmanuel 2024
Class Subject
P7 Social Studies
P6 Social Studies
P5 Social Studies
P7 Religious Education
128 GOOD HOPE NYAKABUNGO Ntabwoba Apollo 2024
Class Subject
P7 English
P6 English
129 CRESTED JUNIOR Kiwanuka Xavier Burihikwira 2024
Class Subject
P4 English
130 CRESTED JUNIOR Betunga Dickson 2024
Class Subject
P1 Literacy
131 KIBURARA UNITY DUSENGE ADRIANO 2024
Class Subject
P6 Science
P7 Science
132 ISHONGORORO LUTHERAN Tukamushaba Stidia 2024
Class Subject
P2 Mathematics
P3 Mathematics
P1 English
P1 Religious Education
133 ISHONGORORO LUTHERAN Katushabe Eunice 2024
Class Subject
P1 Mathematics
P1 Literacy
P2 Literacy
P2 Religious Education
134 ISHONGORORO LUTHERAN Twineyo Nathan 2024
Class Subject
P2 English
P3 English
P3 Religious Education
135 ISHONGORORO LUTHERAN Ainembabazi Patience 2024
Class Subject
P4 Social Studies
P3 Literacy
P4 Religious Education
136 ISHONGORORO LUTHERAN Nuwampa Denis 2024
Class Subject
P6 English
P7 English
P4 Mathematics
137 ISHONGORORO LUTHERAN Bakeera Mary 2024
Class Subject
P5 English
P4 English
P5 Social Studies
138 ISHONGORORO LUTHERAN Byamukama Joseph 2024
Class Subject
P7 Social Studies
P6 Social Studies
P6 Religious Education
139 ISHONGORORO LUTHERAN Mwesigwa Ronald 2024
Class Subject
P7 Mathematics
P6 Mathematics
P5 Mathematics
140 GODS GRACE Muhereza Samuel 2024
Class Subject
P7 English
P6 Social Studies
P4 English
141 GODS GRACE Muriira Shafi 2024
Class Subject
P7 Mathematics
P5 Mathematics
142 GODS GRACE Tumusiime Joseph 2024
Class Subject
P7 Science
P6 Science
P5 Science
143 GODS GRACE Nkabakyenga Innocent 2024
Class Subject
P7 Social Studies
P6 Runyankole Rukiga
P6 Religious Education
144 GODS GRACE Nuwasiima Charlotte 2024
Class Subject
P2 Religious Education
P3 Runyankole Rukiga
145 GODS GRACE Asingizibwe Justine 2024
Class Subject
P2 Runyankole Rukiga
P3 Literacy
P2 English
146 GODS GRACE Atukwatse Mellon 2024
Class Subject
P1 English
P2 Mathematics
P3 Mathematics
147 GODS GRACE Nayebare Imelda 2024
Class Subject
P1 Mathematics
P1 Literacy
P1 Religious Education
P2 Literacy
148 ST ANN MARY KAFUNJO NAMANYA RONALD 2024
Class Subject
P7 Social Studies
149 ST ANN MARY KAFUNJO NATWIJUKA ABIA 2024
Class Subject
P2 Literacy
P2 Religious Education
P3 Religious Education
P1 Religious Education
150 GOOD HOPE JUNIOR SIGIRIRA Tr.Baryamujura Thomas 2024
Class Subject
P3 Religious Education
P2 Religious Education
151 GOOD HOPE JUNIOR SIGIRIRA Tr.Gumisiriza Julius 2024
Class Subject
P5 English
P6 English
P6 Science
152 GOOD HOPE JUNIOR SIGIRIRA Tr.Namara Hellen 2024
Class Subject
P2 Literacy
P2 Religious Education
P2 Mathematics
P2 English
153 GOOD HOPE JUNIOR SIGIRIRA Tr. Tugumisirize Javura 2024
Class Subject
P1 Literacy
P1 Religious Education
P1 Runyankole Rukiga
P1 English
154 GOOD HOPE JUNIOR SIGIRIRA Tr.Mushemeza Kenneth 2024
Class Subject
P7 Science
P5 Mathematics
155 GOOD HOPE JUNIOR SIGIRIRA Tr.Mungyereza Pontius 2024
Class Subject
P7 Social Studies
P5 Social Studies
P6 Social Studies
156 GOOD HOPE JUNIOR SIGIRIRA Tr. Atukwatse Prudence 2024
Class Subject
P4 Social Studies
P4 Religious Education
P3 English
P3 Mathematics
157 GOOD HOPE JUNIOR SIGIRIRA Tr. Ayesiga Braise 2024
Class Subject
P5 Science
P6 Mathematics
158 GOOD HOPE JUNIOR SIGIRIRA Tr.Nowembabazi Miriam 2024
Class Subject
P4 Mathematics
P3 Religious Education
P3 Literacy
P4 English
159 ALLIED JUNIOR Mwebembezi Onesmus 2024
Class Subject
P5 Social Studies
P4 Social Studies
P4 Mathematics
160 ALLIED JUNIOR Turyamusiima Innocent 2024
Class Subject
P7 Science
P6 Science
P5 Science
P4 Science
161 ALLIED JUNIOR Nyamwiza Susan 2024
Class Subject
P7 English
P6 English
P5 English
P4 English
162 ALLIED JUNIOR Turyatemba Remegio 2024
Class Subject
P6 Mathematics
P5 Mathematics
163 ALLIED JUNIOR Nuwampa Emmanuel 2024
Class Subject
P7 Social Studies
P7 Mathematics
P6 Social Studies
164 GOOD HOPE NYAKABUNGO KASAIJA ROBERT 2024
Class Subject
P7 Mathematics
165 GODS GRACE AMANYA ALLAN 2024
Class Subject
P6 English
P5 English
166 GOOD HOPE JUNIOR SIGIRIRA Tr.Ahimbisibwe Coleb 2024
Class Subject
P7 Mathematics
P7 English
167 GODS GRACE KIIZA AMBROSE 2024
Class Subject
P7 Mathematics
P5 Mathematics
P4 Science
168 ST ANN MARY KAFUNJO JOHNBAPTISTA SAMUEL 2024
Class Subject
P5 Social Studies
P6 Social Studies
P5 Religious Education
P6 Religious Education
169 ST ANN MARY KAFUNJO MUHWEZI HILLARY 2024
Class Subject
P4 English
P3 English
170 ST ANN MARY KAFUNJO NYAMWIJA AISHA 2024
Class Subject
P1 English
P2 English
P1 Literacy
171 ST ANN MARY KAFUNJO NUWAGABA YUSUFU 2024
Class Subject
P4 Mathematics
P3 Mathematics
P2 Mathematics
P1 Mathematics
172 ST ANN MARY KAFUNJO TUGUME INNOCENT 2024
Class Subject
P3 Literacy
P2 Literacy
P4 Science
173 ST ANN MARY KAFUNJO Mande Oscar 2024
Class Subject
P7 English
P6 English
P5 English
174 ST ANN MARY KAFUNJO BAGUMIRABINGI OWENFUL 2024
Class Subject
P6 Mathematics
P5 Mathematics
P7 Mathematics
175 ST ANN MARY KAFUNJO NGABIRANO CHRISTOPHER 2024
Class Subject
P7 Science
P5 Science
P6 Science
176 GREEN HILL KAARA NDYABAHIKA DISMUS 2024
Class Subject
P7 Mathematics
P6 Mathematics
P5 Mathematics
177 GREEN HILL KAARA ARIBARIHO GODFREY 2024
Class Subject
P7 Social Studies
P6 Social Studies
P5 Social Studies
178 GREEN HILL KAARA BAKASHABA GODFREY 2024
Class Subject
P5 Science
P7 Science
P6 Science
179 GREEN HILL KAARA MATSIKO JUSTUS 2024
Class Subject
P7 English
P6 English
P5 English
180 IMS RAMAH Atuhaire. Justus 2024
Class Subject
P7 Science
P7 Literacy
181 GOOD DAY BABIGAISHA Archangel 2024
Class Subject
P7 Mathematics
182 GOOD DAY Byarugaba Joseph 2024
Class Subject
P6 Mathematics
P5 Mathematics
P4 Mathematics
183 GOOD DAY Kagwa Laurence 2024
Class Subject
P6 Social Studies
184 GOOD DAY Natuhereza George William 2024
Class Subject
P7 Science
P6 Science
P5 Science
185 GOOD DAY Atwjukye Wilbroad 2024
Class Subject
P7 Social Studies
P5 Social Studies
P4 Social Studies
186 GOOD DAY MUROKOZI HERBERT 2024
Class Subject
P5 English
P6 English
P7 English
187 GOOD DAY Komujuni Jenipher 2024
Class Subject
P3 Mathematics
P4 Mathematics
P2 Mathematics
188 GOOD DAY Atuyambe Francis 2024
Class Subject
P4 Science
P3 Literacy
P2 Literacy
189 GOOD DAY Muhumuza Gerald 2024
Class Subject
P3 English
P2 English
190 GOOD DAY Tukamuhebwa Allen 2024
Class Subject
P1 English
P1 Mathematics
P1 Literacy
P1 Religious Education
P7 Runyankole Rukiga
191 GOOD DAY Amumpe Alphonce 2024
Class Subject
P2 Religious Education
P2 Runyankole Rukiga
P3 Religious Education
192 DR MAE RIVERS Kyokunzire Allens 2024
Class Subject
P6 Social Studies
P5 Social Studies
193 DR MAE RIVERS Ndyamuhaki Swaleh 2024
Class Subject
P5 Mathematics
P6 Mathematics
P7 Mathematics
P5 Literacy
194 DR MAE RIVERS Mbabazi Sadiiki 2024
Class Subject
P7 Science
P6 Science
195 KINGS WAY Nuwagaba Alex 2024
Class Subject
P7 Physical Education
P6 Physical Education
P5 Physical Education
196 KINGS WAY Anyijukire Adreen 2024
Class Subject
P1 Runyankole Rukiga
P3 Physical Education
P2 Physical Education
P1 Physical Education
P4 Physical Education
197 KINGS WAY Ikiriza Debrah 2024
Class Subject
P2 Runyankole Rukiga
P3 Runyankole Rukiga
P1 Runyankole Rukiga
198 KINGS WAY Nagaba Olivious 2024
Class Subject
P2 Religious Education
P2 Mathematics
P1 Mathematics
P3 Religious Education
199 KINGS WAY Muhwezi Rymond 2024
Class Subject
P5 Literacy
P5 Social Studies
P7 Social Studies
P7 Science
P6 Social Studies
P6 Science
P5 Science
200 KINGS WAY Akankunda Joanitah 2024
Class Subject
P4 Science
P4 Social Studies
P5 Science
201 KINGS WAY Barugahare David 2024
Class Subject
P2 English
P1 English
P3 English
P1 Literacy
202 KINGS WAY Asiimwe Tomson 2024
Class Subject
P3 Literacy
P2 Literacy
203 SUMMER HILLS Gumisiriza Alaphat 2024
Class Subject
P7 Science
P4 Science
P5 Science
P6 Science
P3 Literacy
204 KITOOMA C.O.U Primary School Agana Arnold 2024
Class Subject
P7 Science
P6 Science
P5 Science
P4 Science
P4 Mathematics
205 KITOOMA C.O.U Primary School Ngabirano Osbert 2024
Class Subject
P3 Religious Education
P2 Religious Education
P1 Religious Education
P3 Literacy
P2 Literacy
P1 Literacy
206 NTUTSI C.O.U Twinomujuni Asaph 2024
Class Subject
P2 English
P6 Science
P4 Science
P3 Religious Education
207 KITOOMA C.O.U Primary School Atuhwereire mackline 2024
Class Subject
P3 English
P2 English
P2 Literacy
P3 Literacy
208 KITOOMA C.O.U Primary School Bendantariho Ashely 2024
Class Subject
P1 Mathematics
P2 Mathematics
P3 Runyankole Rukiga
209 NTUTSI C.O.U Ainembabazi Grace 2024
Class Subject
P1 Literacy
P1 Mathematics
210 KITOOMA C.O.U Primary School Abenitwe Nalsensio 2024
Class Subject
P7 Social Studies
P6 Social Studies
P5 Social Studies
P4 Social Studies
211 NTUTSI C.O.U Tushemereirwe Aisha 2024
Class Subject
P5 Social Studies
P2 Religious Education
P3 Literacy
212 KITOOMA C.O.U Primary School Byoma mathe yosam 2024
Class Subject
P7 Mathematics
P6 Mathematics
P5 Mathematics
213 RUSHANGO MOTHER CARE MUGABIRWE MERABU 2024
Class Subject
P2 Mathematics
P1 Mathematics
214 KITOOMA C.O.U Primary School Sande Moses Abola 2024
Class Subject
P7 English
P6 English
P5 English
P4 English
215 NTUTSI C.O.U Nimbimusimiira Godius 2024
Class Subject
P6 Mathematics
P4 Mathematics
P4 English
P3 English
P2 English
216 RUSHANGO MOTHER CARE RUBANGIRA ARCHANGEL 2024
Class Subject
P1 English
P1 Literacy
P2 Runyankole Rukiga
P1 Runyankole Rukiga
217 KITOOMA C.O.U Primary School Nyakato Evalyne 2024
Class Subject
P1 Literacy
P2 English
P3 Mathematics
218 NTUTSI C.O.U Twinamatsiko Allan 2024
Class Subject
P4 Social Studies
P6 Religious Education
P5 Religious Education
P4 Literacy
P3 Religious Education
P2 Runyankole Rukiga
P5 Mathematics
219 ST PAUL KIGUNGA Nimusiima Juliet 2024
Class Subject
P4 Literacy
220 NTUTSI C.O.U Mugume Edward 2024
Class Subject
P7 Literacy
P6 Mathematics
P3 Literacy
P3 Mathematics
P2 Mathematics
221 ST PAUL KIGUNGA Turyasingura Cosmas 2024
Class Subject
P6 Mathematics
222 ST PAUL KIGUNGA Kengabirano Jenestavia 2024
Class Subject
P1 Religious Education
223 ST PAUL KIGUNGA Agaba Augustas 2024
Class Subject
P5 Mathematics
224 ST PAUL KIGUNGA Twesime Jackline 2024
Class Subject
P3 Mathematics
225 RUSHANGO MOTHER CARE NYIRABASHITSI GLORIA 2024
Class Subject
P7 Science
P6 Science
P5 Science
226 ST PAUL KIGUNGA Nkashaba Francis 2024
Class Subject
P6 Social Studies
227 ST PAUL KIGUNGA NASASIIRA TOBIAS 2024
Class Subject
P5 English
228 ST PAUL KIGUNGA Agiramukama Allan 2024
Class Subject
P7 Science
229 ST PAUL KIGUNGA Ashabe Monic 2024
Class Subject
P2 Mathematics
230 RUSHANGO MOTHER CARE BYARUHANGA JUSTUS 2024
Class Subject
P7 English
P5 Social Studies
P6 English
P5 Religious Education
231 KINGS WAY Abaho James 2024
Class Subject
P6 English
P7 English
P5 English
P4 English
232 KINGS WAY Mwebaze Obed 2024
Class Subject
P7 Mathematics
P6 Mathematics
P5 Mathematics
P4 Mathematics
233 RUSHANGO MOTHER CARE ARINATWE AMBROSE 2024
Class Subject
P7 Mathematics
P6 Mathematics
P4 Science
P2 Religious Education
234 ST PETERS PREPARATORY TUMUSIIME DONOZIO 2024
Class Subject
P5 Social Studies
P6 Mathematics
235 New Rwenkobwa Parents TUSINGWIRE EVELYNE 2024
Class Subject
P4 Mathematics
P3 Mathematics
P2 Mathematics
P1 Mathematics
P2 Religious Education
236 New Rwenkobwa Parents ATUHAIRE WINFRED 2024
Class Subject
P4 English
P3 English
P2 English
P1 English
P1 Religious Education
237 New Rwenkobwa Parents KAKURU FABIAS 2024
Class Subject
P5 Religious Education
P4 Religious Education
P3 Religious Education
P3 Runyankole Rukiga
P2 Runyankole Rukiga
P1 Runyankole Rukiga
238 New Rwenkobwa Parents NUWABIINE JUSTINE 2024
Class Subject
P4 Science
P3 Literacy
P2 Literacy
P1 Literacy
239 New Rwenkobwa Parents NIWENYESIGA ISAAC 2024
Class Subject
P6 Science
P6 Mathematics
P5 Science
P5 Mathematics
240 New Rwenkobwa Parents NAHWERA BENSON 2024
Class Subject
P6 Social Studies
P5 Social Studies
P4 Social Studies
P3 Literacy
P6 Religious Education
241 New Rwenkobwa Parents AMWINE ARTHER 2024
Class Subject
P6 English
P5 English
242 IMS RAMAH KOMUGISHA LUCKY 2024
Class Subject
P3 Literacy
P2 Literacy
P1 Literacy
243 RUSHANGO PREPARATORY Niwamanya Jonathan 2024
Class Subject
P5 Mathematics
P5 Social Studies
P4 Mathematics
P4 Social Studies
P3 Religious Education
244 RUSHANGO PREPARATORY Atwine Angella 2024
Class Subject
P1 Literacy
P1 English
P2 Literacy
P2 English
245 RUSHANGO PREPARATORY Atukwatse Absagi 2024
Class Subject
P2 Religious Education
P4 English
P5 English
P1 Religious Education
P3 English
246 RUSHANGO PREPARATORY Niwamanya Naboth 2024
Class Subject
P4 Science
P5 Science
247 RUSHANGO PREPARATORY KYOMUGISHA SALIIMA 2024
Class Subject
P3 Literacy
P2 Mathematics
P2 Runyankole Rukiga
P1 Runyankole Rukiga
P1 Mathematics
248 NYAMAREBE PREPARATORY ASIIMWE NICHOLAS 2024
Class Subject
P5 English
P6 English
P7 English
249 NYAMAREBE PREPARATORY KUKUNDAKWE PROSSY 2024
Class Subject
P4 Mathematics
P3 Mathematics
250 NYAMAREBE PREPARATORY KIIZA ALEX 2024
Class Subject
P2 Mathematics
P4 Science
P4 Religious Education
251 NYAMAREBE PREPARATORY KIIZA VINCENT 2024
Class Subject
P3 Literacy
P3 Religious Education
252 NYAMAREBE PREPARATORY KIRABO TRINAH 2024
Class Subject
P2 English
P2 Religious Education
253 NYAMAREBE PREPARATORY MUKAMARIHO TIMOTHY 2024
Class Subject
P6 Science
P5 Social Studies
P7 Science
254 NYAMAREBE PREPARATORY TURYATUNGA TADDEO 2024
Class Subject
P7 Social Studies
255 NYAMAREBE PREPARATORY ATUHAIRE AIDAH 2024
Class Subject
P1 Physical Education
256 NYAMAREBE PREPARATORY ATUKUNDE RACHEAL 2024
Class Subject
P1 Runyankole Rukiga
257 NYAMAREBE PREPARATORY NATUMANYA EVANS 2024
Class Subject
P7 Mathematics
258 NYAMAREBE PREPARATORY TUMUHAISE JACENTA 2024
Class Subject
P1 English
259 SYROMA NUWATAHO LYDIA 2024
Class Subject
P2 English
P3 English
P4 English
P4 Religious Education
P2 Religious Education
260 SYROMA ATUHWERE AGNES 2024
Class Subject
P6 English
P7 English
P5 English
261 ST. MARYS KAJWAMUSHANA Mushabe Nicholas 2024
Class Subject
P5 Social Studies
P5 English
262 ST. MARYS KAJWAMUSHANA Atuhaire phionah 2024
Class Subject
P1 Literacy
P1 Runyankole Rukiga
263 MIRAMBI PREPARATORY ARINAITWE RONALD 2024
Class Subject
P6 Science
P7 Science
264 ST. MARYS KAJWAMUSHANA Tumuramya Julius 2024
Class Subject
P3 Literacy
P1 Religious Education
P4 Social Studies
265 ST. MARYS KAJWAMUSHANA Rogard Twinomujuni 2024
Class Subject
P5 Mathematics
P5 Science
P4 Mathematics
P4 Science
266 SYROMA ATWINE GYAVIRA 2024
Class Subject
P7 Science
P5 Science
P6 Science
267 KATARYEBA MEMORIAL TURYASINGURA RODGERS 2024
Class Subject
P7 Mathematics
P6 Mathematics
P5 Mathematics
268 SYROMA BANANUKA EVADIO 2024
Class Subject
P3 Literacy
P2 Literacy
P4 Science
P4 Social Studies
269 MIRAMBI PREPARATORY MUSINGUZI GILBERT 2024
Class Subject
P6 Mathematics
P7 Mathematics
P5 Mathematics
270 TAM UNITED Ashaba Editor 2024
Class Subject
P1 Literacy
P2 English
P3 English
P1 English
271 SYROMA TUKUNDANE EDGAR 2024
Class Subject
P4 Mathematics
P3 Mathematics
P2 Mathematics
P2 Runyankole Rukiga
P3 Runyankole Rukiga
272 MIRAMBI PREPARATORY KATUSIIME ANDREW 2024
Class Subject
P7 Religious Education
P7 Social Studies
P5 Social Studies
P5 Religious Education
P6 Social Studies
273 ST. MARYS KAJWAMUSHANA Tumushangye Allan 2024
Class Subject
P2 Literacy
P1 Mathematics
274 SYROMA ATUYAMBE LINUS 2024
Class Subject
P7 Social Studies
P6 Social Studies
P5 Mathematics
275 SYROMA KEMBABAZI SYLIVIA 2024
Class Subject
P1 Literacy
P1 Religious Education
P1 Runyankole Rukiga
P1 Physical Education
P1 English
P1 Mathematics
276 IRIMYA INTEGRATED Tumwine Jackson 2024
Class Subject
P6 Social Studies
P6 Science
P5 Science
P4 Science
277 TAM UNITED Asiimwe Julius 2024
Class Subject
P7 Mathematics
P6 Mathematics
P5 Mathematics
278 SYROMA TUNANUKYE POSIANO 2024
Class Subject
P7 Mathematics
P6 Mathematics
279 GREEN HILL MIRAMBI Akankunda Stella maris 2024
Class Subject
P3 Mathematics
P4 Science
280 GREEN HILL MIRAMBI Tumusiime Thomas 2024
Class Subject
P7 Mathematics
P6 Mathematics
P5 Mathematics
281 GREEN HILL MIRAMBI Kirabo Joan 2024
Class Subject
P6 English
282 ST BERNARDS Twasiima Prisca 2024
Class Subject
P3 English
283 GREEN HILL MIRAMBI Nuwagaba Elias 2024
Class Subject
P7 Science
P5 Social Studies
284 MAJESTY JUNIOR Birungi Micheal 2024
Class Subject
P3 Mathematics
P3 Physical Education
285 GREEN HILL MIRAMBI Byarimpa Cleophas 2024
Class Subject
P1 English
P2 Literacy
286 MAJESTY JUNIOR NATUUHA MARGARET 2024
Class Subject
P3 English
287 MAJESTY JUNIOR nuwahereza monic 2024
Class Subject
P2 Literacy
288 ST BERNARDS Nkwasibwe Obed 2024
Class Subject
P7 Mathematics
289 GREEN HILL MIRAMBI Kato veleriano 2024
Class Subject
P4 English
290 GREEN HILL MIRAMBI Nuwenshaba Evalyne 2024
Class Subject
P2 Literacy
291 GREEN HILL MIRAMBI Twijukye Ronald 2024
Class Subject
P7 Social Studies
292 HONEST MODEL Nahamya Eliot 2024
Class Subject
P2 Physical Education
P2 Literacy
P2 English
P2 Mathematics
P2 Religious Education
P2 Runyankole Rukiga
293 HONEST MODEL Mushoborozi Paul 2024
Class Subject
P7 Social Studies
P6 Social Studies
P5 Social Studies
P4 Social Studies
294 HONEST MODEL Mujuni Bruno 2024
Class Subject
P5 Mathematics
P5 Runyankole Rukiga
P4 Mathematics
P4 Science
295 HONEST MODEL Katusiime Leticia 2024
Class Subject
P4 English
P4 Religious Education
P3 English
P3 Runyankole Rukiga
296 HONEST MODEL Opua Steven 2024
Class Subject
P3 Literacy
P3 Mathematics
P3 Religious Education
297 HONEST MODEL Ogwal Daniel 2024
Class Subject
P7 Science
P6 Science
P5 Science
298 GREEN HILL KAARA NAKAZIGYE MOREEN 2024
Class Subject
P3 English
299 GREEN HILL KAARA KIHEMBO MONIC 2024
Class Subject
P1 Mathematics
300 KEIHANGARA KINDERGARTEN Tugume George 2024
Class Subject
P6 Social Studies
301 ISHONGORORO LUTHERAN Tumwesigye Joshua 2024
Class Subject
P7 Science
P6 Science
302 ISHONGORORO LUTHERAN kyarisiima Maria Gorret 2024
Class Subject
P4 Science
P5 Science
303 HONEST MODEL Opio Emmanuel 2024
Class Subject
P7 Mathematics
P6 Mathematics
304 HONEST MODEL Atugabirwe Valerian 2024
Class Subject
P7 English
P6 English
P5 English
305 HONEST MODEL Namanya cleophas 2024
Class Subject
P1 Mathematics
P1 Literacy
P1 Runyankole Rukiga
P1 English
P1 Religious Education
306 ISHONGORORO TOWN NABAASA JULIAN 2024
Class Subject
P4 Science
307 ISHONGORORO TOWN KYOGABIRWE JACENTA 2024
Class Subject
P3 Runyankole Rukiga
308 ISHONGORORO TOWN AIKIRIZIBWE EXPEDITA 2024
Class Subject
P4 Mathematics
309 ISHONGORORO TOWN NAYEBARE ABIA 2024
Class Subject
P3 English
310 ISHONGORORO TOWN KATUSHABE DAPHINE 2024
Class Subject
P2 Religious Education
311 ISHONGORORO TOWN TUMWEBAZE JUSTUS 2024
Class Subject
P7 Mathematics
312 ISHONGORORO TOWN TWONGYIRWE JOY 2024
Class Subject
P7 Social Studies
313 ISHONGORORO TOWN AMUTUHAIRE LILLIAN 2024
Class Subject
P1 Literacy
314 ISHONGORORO TOWN SSETIMBA AKURAMU 2024
Class Subject
P5 Science
315 RWANYAKABOGO kyatuhaire macklean 2024
Class Subject
P4 English
316 GREEN HILL KAARA TUSHABE MACKLINE 2024
Class Subject
P2 English
317 GREEN HILL KAARA TUMURAMYE MAURICE 2024
Class Subject
P4 Science
318 ISHONGORORO TOWN KWEBAZA PHILIMON 2024
Class Subject
P7 Science
319 ISHONGORORO TOWN TUGABIRWE JULIUS 2024
Class Subject
P6 English
320 KATARYEBA MEMORIAL KATWESIGYE JUDITH 2024
Class Subject
P1 Religious Education
321 KATARYEBA MEMORIAL NASSALI ZAINABU 2024
Class Subject
P1 English
322 GODS WAY NURSERY Takanyebwa Yubu 2024
Class Subject
P6 Mathematics
323 GODS WAY NURSERY Ayesiga Emilly 2024
Class Subject
P5 English
324 GODS WAY NURSERY Gumoshabe Milkah 2024
Class Subject
P1 Religious Education
325 GODS WAY NURSERY Kyampeire Apophia 2024
Class Subject
P1 Physical Education
326 GODS WAY NURSERY Nabukenya Shaidah 2024
Class Subject
P2 English
327 GODS WAY NURSERY Kuzaari Moses 2024
Class Subject
P3 Mathematics
328 GODS WAY NURSERY Kiconco Vanicent 2024
Class Subject
P1 Runyankole Rukiga
329 Parents Hope Burambira MUHWEZI GERALD 2024
Class Subject
P7 English
330 Kibande Tushabirane Edith Mary 2024
Class Subject
P1 Mathematics
P1 Literacy
P1 Physical Education
P1 English
331 Kibande Tumwebaze. seriano 2024
Class Subject
P2 Literacy
P7 Runyankole Rukiga
P1 Literacy
332 Kibande Kenyangi Doreen 2024
Class Subject
P2 English
P2 Mathematics
P2 Religious Education
P2 Physical Education
333 Kibande Kamusiime Jane 2024
Class Subject
P3 Literacy
P3 Social Studies
P3 English
P4 English
P4 Social Studies
334 Kibande Nowomukama Feresiano 2024
Class Subject
P4 Mathematics
P4 Science
P3 Mathematics
P3 Science
335 Kibande Nduhukire Kellen 2024
Class Subject
P5 Science
P6 Religious Education
P6 Science
P7 Religious Education
P7 Science
336 Kibande Nuwagaba Margret 2024
Class Subject
P6 English
P6 Social Studies
P7 English
P7 Social Studies
P5 English
P5 Social Studies
337 Kibande Atwongyeirwe Travelene 2024
Class Subject
P7 Mathematics
P7 Science
P6 Mathematics
P6 Science
P5 Science
P5 Mathematics
338 Rwenkobwa KEKIRUNGA CATHERINE 2024
Class Subject
P3 English
P5 English
P4 English
339 Kashozi Muhereza Ambrose 2024
Class Subject
P6 Social Studies
340 Karambi Kenzeru cleophas 2024
Class Subject
P2 English
P2 Runyankole Rukiga
P1 Mathematics
P1 Religious Education
P3 Literacy
341 RWANYAKABOGO Bafaki patrobas 2024
Class Subject
P5 Science
P4 Mathematics
P6 Science
P2 Literacy
342 RWANYAKABOGO kyobutungi Lillian 2024
Class Subject
P1 Literacy
P2 Literacy
P1 Mathematics
P1 Runyankole Rukiga
343 RWANYAKABOGO Tusingwire cleophas 2024
Class Subject
P6 Social Studies
P5 English
P4 Social Studies
P7 Mathematics
344 Rwenkobwa Muslim TUSHABOMWE JAMES 2024
Class Subject
P7 Social Studies
345 Rwenkobwa Muslim ARINAITWE HAFUSA 2024
Class Subject
P1 English
P1 Mathematics
P7 English
346 Karambi Muhumuza Vincent 2024
Class Subject
P3 Mathematics
P2 Literacy
P1 Literacy
347 Karambi TURYASINGURA BENARD 2024
Class Subject
P7 English
P6 English
P4 English
P4 Social Studies
P3 Literacy
P1 English
348 Karambi ARIHO DARIUS 2024
Class Subject
P7 Science
P5 Mathematics
P5 Social Studies
P5 Religious Education
349 Karambi NUWAGABA SYLIVIA 2024
Class Subject
P3 English
P3 Runyankole Rukiga
P3 Religious Education
P2 Religious Education
350 Karambi BAAKIIRA ROBERT 2024
Class Subject
P7 Social Studies
P7 Religious Education
P6 Social Studies
P4 Science
P6 Religious Education
351 Karambi NUWAGABA FRED 2024
Class Subject
P7 Mathematics
P6 Science
P5 Science
P6 Mathematics
352 Bihembe Aturinda Racheal 2024
Class Subject
P3 Literacy
P2 Literacy
P2 Physical Education
P2 English
P2 Runyankole Rukiga
P2 Religious Education
353 Bihembe Atwebembeire Rogers 2024
Class Subject
P7 Mathematics
P7 Science
P6 Mathematics
P6 Science
P7 Physical Education
354 Bihembe Azoora Robert 2024
Class Subject
P6 Social Studies
P6 English
P7 English
P7 Social Studies
P6 Physical Education
355 Bihembe Atwijukire Shallon 2024
Class Subject
P3 Mathematics
P3 English
P3 Religious Education
P3 Runyankole Rukiga
P2 Mathematics
P3 Physical Education
356 Bihembe Kezabbu Rosette 2024
Class Subject
P1 Literacy
P1 Mathematics
P1 English
P2 Religious Education
P1 Physical Education
357 Bihembe Musinguzi Richard 2024
Class Subject
P5 Religious Education
P4 Religious Education
P5 Physical Education
358 Bihembe Ampurire Keith 2024
Class Subject
P4 Science
P4 English
P5 Science
P5 English
359 Bihembe Komugisha Phionah 2024
Class Subject
P4 Social Studies
P4 Mathematics
P5 Mathematics
P5 Social Studies
360 Rwanyabihuka Akankunda Wyicliffee 2024
Class Subject
P6 Science
P6 Mathematics
361 St. Andrew Kamigamba Birungi Monica 2024
Class Subject
P6 English
P7 English
P4 English
P5 English
362 Bwahwa I Byaruhanga Simon 2024
Class Subject
P7 English
P6 English
P5 English
P4 Social Studies
363 Bwahwa I Natuhwera Viito 2024
Class Subject
P7 Mathematics
P5 Mathematics
P5 Social Studies
P4 English
364 Bwahwa I Tuhiirirwe Chrispus 2024
Class Subject
P7 Science
P7 Social Studies
P6 Science
P4 Science
365 Bwahwa I Akatukwasa Ivan 2024
Class Subject
P6 Mathematics
P6 Social Studies
P5 Science
P4 Mathematics
366 St. Andrew Kamigamba Charity Immaculate 2024
Class Subject
P1 Mathematics
P1 English
367 St. Andrew Kamigamba Arikiriza Agnes 2024
Class Subject
P6 English
368 Rwijogoro ABIGABA BRUCE 2024
Class Subject
P7 Mathematics
P6 Mathematics
P5 Mathematics
P7 Literacy
369 Rwenshambya Christopher Tumwine 2024
Class Subject
P6 Science
P7 Science
370 Rwenshambya Agaba Vincent 2024
Class Subject
P5 Science
P4 Social Studies
P3 Religious Education
371 Rwenshambya Natukunda Hellen 2024
Class Subject
P1 Literacy
372 Rwenshambya Mujuni Colman 2024
Class Subject
P5 English
P4 English
P3 English
373 Kyarukumba Atamba Keith 2024
Class Subject
P7 Science
P6 Mathematics
P7 Mathematics
374 Irimya BEMANYA ENOS 2024
Class Subject
P7 Religious Education
P6 Mathematics
P5 Science
375 Irimya TURYAMUREEBA HENRY 2024
Class Subject
P7 Mathematics
P4 Religious Education
P6 Mathematics
P5 Mathematics
376 Irimya KYOMUGASHO MONICA 2024
Class Subject
P1 Mathematics
P1 Literacy
P2 Mathematics
P2 Literacy
P2 Physical Education
P1 Runyankole Rukiga
P2 Runyankole Rukiga
377 Irimya ATWIKIRIZE JACKLINE 2024
Class Subject
P1 Physical Education
P1 Literacy
P1 English
P1 Religious Education
P2 English
P2 Religious Education
P2 Literacy
378 Irimya MBAIRINDI JANUARIO MUHINDO 2024
Class Subject
P4 English
P4 Science
P3 English
P3 Literacy
379 Irimya Alimpa Alex 2024
Class Subject
P6 English
P7 English
P6 Religious Education
P3 Literacy
380 Irimya Tweheyo JohnBosco 2024
Class Subject
P7 Social Studies
P6 Social Studies
P5 Social Studies
P4 Social Studies
P7 Religious Education
381 Irimya BIZIMAANA DENIS 2024
Class Subject
P3 Literacy
P5 English
P4 Mathematics
P3 Mathematics
P3 Religious Education
P3 Runyankole Rukiga
382 Irimya NGABIRANO NICHOLAS 2024
Class Subject
P5 Science
P6 Science
P7 Science
P5 Religious Education
383 Nkondo Owashaba Aurelia 2024
Class Subject
P7 Science
384 Nyamarebe Mukaara Deus 2024
Class Subject
P4 Mathematics
385 Nyamarebe Aruho Ivan 2024
Class Subject
P7 Science
P6 Science
386 Nyamarebe Nuwampeire Africano 2024
Class Subject
P7 Religious Education
P6 Social Studies
P5 Social Studies
387 Nkondo Nimusiima Ruth 2024
Class Subject
P7 Literacy
388 Kangoma Gumisiriza Peter 2024
Class Subject
P6 Mathematics
P7 Mathematics
P5 Mathematics
389 Kangoma ARINSINGUZA JULIAN 2024
Class Subject
P2 Religious Education
P2 English
P2 Runyankole Rukiga
P2 Mathematics
P1 English
390 Kangoma TUMWESIGYE. ANDREW 2024
Class Subject
P5 Religious Education
P6 Social Studies
P7 Social Studies
391 Kangoma Turamye Herbert 2024
Class Subject
P5 Mathematics
P6 Mathematics
392 Kangoma Ndizeye. Geofrey 2024
Class Subject
P3 English
P4 English
P5 English
393 Kangoma BEHANGANA CHRISTOPHER 2024
Class Subject
P7 English
P6 English
394 Mutukura Nyamwiza Leonida 2024
Class Subject
P4 Social Studies
P4 English
P5 English
P5 Social Studies
P4 Physical Education
P4 Runyankole Rukiga
395 Mutukura Owembabazi Agnes 2024
Class Subject
P6 Social Studies
P1 English
P2 Literacy
P1 Physical Education
396 Mutukura Kamalaika Glades 2024
Class Subject
P3 Literacy
P3 English
P3 Runyankole Rukiga
P3 Religious Education
P3 Physical Education
397 Mutukura Mpairwe Gordon 2024
Class Subject
P5 Mathematics
P5 Science
P4 Mathematics
P4 Science
P5 Runyankole Rukiga
P5 Physical Education
398 Mutukura Nkwatsibwe Cleophus 2024
Class Subject
P3 Mathematics
P6 Mathematics
P6 Science
P6 Runyankole Rukiga
P6 Physical Education
399 Katungu Natamba Deborah 2024
Class Subject
P3 Literacy
400 Katungu Kubosigye Magret 2024
Class Subject
P5 Mathematics
401 Katungu Muhanuzi Eliot 2024
Class Subject
P7 Science
402 Katungu Musinguzi James 2024
Class Subject
P7 English
P7 Science
403 Katungu Karuhanga Francis 2024
Class Subject
P6 Social Studies
404 Kihani Agaba Primus 2024
Class Subject
P6 Science
P7 Science
405 Kwerebeera Asiimwe Donozio 2024
Class Subject
P7 Social Studies
P6 Social Studies
P7 Religious Education
P6 Religious Education
P2 Social Studies
406 Kwerebeera ATEGYEKA HILLARY 2024
Class Subject
P5 Social Studies
P4 Social Studies
P5 Religious Education
P4 Religious Education
P4 Science
407 Kwerebeera Arinaitwe Abert 2024
Class Subject
P5 Mathematics
P4 Mathematics
P5 Science
408 Mpasha Arinaitwe alphonse 2024
Class Subject
P4 Science
P3 Literacy
P4 Religious Education
409 Mpasha tumukunde harriet 2024
Class Subject
P4 English
P4 Science
P5 English
P2 English
P6 Religious Education
P4 Social Studies
410 Mpasha katsigazi levunari 2024
Class Subject
P7 English
P7 Physical Education
411 Mpasha kyogabirwe roselyn 2024
Class Subject
P1 Religious Education
P1 Mathematics
P1 English
P1 Literacy
412 Mpasha twezibwe johnmary 2024
Class Subject
P7 Social Studies
P6 Social Studies
P5 Social Studies
P7 Religious Education
P5 Religious Education
413 Mpasha Nshemereirwe Irene 2024
Class Subject
P6 Mathematics
P5 Mathematics
P3 Mathematics
414 Mpasha asiimwe harriet 2024
Class Subject
P2 Literacy
P2 Religious Education
P2 Mathematics
P2 English
415 Muziza Byaruhanga Sezi 2024
Class Subject
P6 Mathematics
416 Rwemirama Turyahebwa Mackline 2024
Class Subject
P1 English
P1 Literacy
P1 Mathematics
417 Rwemirama Tuhaise Evas 2024
Class Subject
P4 Mathematics
P5 Mathematics
P4 Science
418 Rwemirama Nuwamanya Bright 2024
Class Subject
P7 English
419 Rwemirama Gosejya Evaristo 2024
Class Subject
P3 Mathematics
P4 Social Studies
P4 Religious Education
420 Rwemirama Athieno Gloria 2024
Class Subject
P2 Literacy
P2 Physical Education
P2 English
421 Rwemirama Bwengye John 2024
Class Subject
P7 Social Studies
P6 Social Studies
P5 Social Studies
422 Kicuzi NATWOGYERA REGINA 2024
Class Subject
P4 Science
P4 Mathematics
P7 Literacy
423 Kicuzi Abigaba Judith 2024
Class Subject
P3 Mathematics
P1 Mathematics
P2 Mathematics
P2 Religious Education
424 Kicuzi katushabe Resty 2024
Class Subject
P2 Literacy
P3 Religious Education
425 Kicuzi kemanzi susan 2024
Class Subject
P1 English
P3 English
P2 English
P1 Religious Education
426 Rwemirama Rubarara Geofrey 2024
Class Subject
P5 Science
P6 Science
P7 Science
427 Kangoma Ntezi Alfred 2024
Class Subject
P4 Science
P4 Mathematics
P3 Mathematics
428 Kangoma Kyarisiima Mary Eviany 2024
Class Subject
P1 Literacy
P2 Literacy
P1 Mathematics
P1 Religious Education
P1 Runyankole Rukiga
429 Rwenshoga Ninyikiriza Monica 2024
Class Subject
P6 Religious Education
P7 English
P3 English
P5 English
430 Rwenshoga Kiiza Yonah 2024
Class Subject
P5 Science
P5 Religious Education
P6 Science
P7 Science
431 Rwenshoga Mungoma Anthony 2024
Class Subject
P4 Mathematics
P4 Social Studies
P4 Religious Education
P4 Science
P3 Mathematics
432 Rwenshoga Nahwera Syson 2024
Class Subject
P2 English
P2 Literacy
P2 Religious Education
P1 English
433 Kibungo Tumwine Julius 2024
Class Subject
P7 Science
P6 Literacy
P5 Science
P6 Science
434 Kibungo Agaba Dickson 2024
Class Subject
P6 Social Studies
P7 Religious Education
435 Kibungo Baryevuga David 2024
Class Subject
P3 Runyankole Rukiga
P3 English
P4 Religious Education
436 Kibungo Faidah Deodant 2024
Class Subject
P1 Literacy
P1 Mathematics
437 Mutukura Kekirunga Rosert 2024
Class Subject
P1 Literacy
P1 Mathematics
P1 Runyankole Rukiga
P1 Religious Education
438 Kibungo Kabasinguzi Grace 2024
Class Subject
P2 Religious Education
P3 Runyankole Rukiga
439 Rwenshoga Mutayomba Robert 2024
Class Subject
P3 Religious Education
P3 Literacy
P4 English
P6 English
440 Rwenshoga Arinaitwe Alex 2024
Class Subject
P7 Mathematics
P7 Religious Education
P5 Mathematics
P6 Mathematics
441 Rwenshoga Twongyeirwe Blessing 2024
Class Subject
P1 Literacy
P1 Mathematics
P2 Mathematics
442 Kibungo Kyarisiima Midred 2024
Class Subject
P7 English
P5 English
443 Kibungo Tushabirane Sheillah 2024
Class Subject